1. Wyróżnia nas:

  Przekazywanie obiektywnych informacji
  Profesjonalna obsługa - znamy doskonale oferowany przez nas sprzęt
  Rzetelność - pomagamy dobrać towar do potrzeb Klienta
  Dostosowywanie naszej oferty do Państwa oczekiwań Jesteśmy do dyspozycji Klienta 7 dni w tygodniu

2. Warto z nami współpracować:

Jesteśmy firmą pewną i sprawdzoną. Za cel stawiamy sobie zadowolenie i satysfakcję Klienta, dlatego też dajemy Państwu możliwość zwrotu towaru, jeżeli tylko nie spełni on Państwa oczekiwań.

3. Naszą dewizą jest:

Oferując Państwu usługi najwyższej jakości, wybieramy partnerów, których produkty wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością.

4. Gwarantujemy:

  Terminowość (Realizujemy zamówienia średnio w ciągu 3 dni)
  Solidność (Poważnie podchodzimy do swojej pracy)
  Uczciwość (Klient wie co kupuje i płaci za zamówiony towar przelewem przy odbiorze)
  Punktualność (Towar dociera do Klienta o wyznaczonej porze)


5. Nasze towary pochodzą bezpośrednio od producentów i z największych hurtowni RTV/AGD mieszczących się w Niemczech. Dzięki bardzo dobrym umowom jakie zawarliśmy możemy zaoferować Państwu najtańsze produkty na rynku.

W naszym sklepie oferowane są produkty renomowanych firm, znanych z produkcji doskonałej jakości towarów. Z czasem nasza oferta będzie coraz to bogatsza. Będziemy starali się sprostać każdej potrzebie Naszego Klienta.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, nieustannie udoskonalamy stronę sklepu. Oferujemy pomoc w zakresie wyboru towaru optymalnie dobranego do potrzeb klienta, umieszczamy informację o parametrach technicznych oraz krótki opis oferowanych produktów. Udzielamy wszelkich informacji o produkcie, powiemy Państwu o jego zaletach, poinformujemy też o wadach.